La Tour de Marie

About us

La tour de Marie (tulk. no franču valodas – Marijas tornis) – tā savu lolojumu nokristījis restorāna īpašnieks Bruno Chaperon (Bruno Šaperons) par godu savai mīļotajai sievai Marijai.

Restorāna izbūve Sv. Trīsvienības baznīcas zvanu torņa telpās tika uzsākta ar domu radīt Jelgavā ko jaunu, izsmalcinātu un nebijušu, piedāvājot īstu franču virtuvi.

Ar ko šī vieta ir tik īpaša? Laikam jau ar sajūtām, ko rada veclaicīgais un mājīgais restorāna interjers, kuru papildina lieliski panorāmas skati uz pilsētu – Hercoga Jēkaba laukumu, Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju, Jelgavas Sv. Simeona un Sv. Annas pareizticīgo katedrāli, Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāli, Jelgavas pili un koku ieskautām upēm, kuras pievelk skatienu gan ar straujām palu laika krācēm, gan vasaras veldzējošo ūdens plūdumu, gan nomierinošo ziemas vēsumu.

Baudot kādu no izcilajiem La tour de Marie franču vīniem, apmeklētāji var justies patiesi mājīgi un brīvi.

Šī ir īpaša vieta atpūtai divatā no ikdienas rūpēm un steigas – varbūt pat viena no labākajām Jelgavā, kur izteikt bildinājumu savai otrai pusītei! La Tour de Marie noteikti būs ideāla vieta arī biznesa pusdienu rīkošanai, uzņemot pie sevis ārzemju viesus vai darījumu partnerus.

Mēs gaidīsim Jūs, lai sniegtu neaizmirstamu garšas piedzīvojumu, piedāvājot izbaudīt lieliskākās Francijas kulinārijas nianses.

Ar sveicieniem,

La Tour de Marie komanda