Par mums

Restorāns ierīkots torņa agrākajā pulksteņtelpā, pēc iespējas saglabājot vēsturiski autentiskos mūrus un detaļas. Pusdienojot jums pavērsies lielisks skats uz pilsētas panorāmu no putna lidojuma, gandrīz 50 metrus virs zemes. Trīs no četrām torņa pulksteņu ciparnīcām atrodas tieši restorāna telpās, kas ik pa trīs stundām zvana torņa zvanus un atskaņo sezonālas melodijas. Mūsu daudzpusīgajā ēdienkartē sev piemērotu atradīs gan klasiskas franču virtuves piekritēji, gan pasaules virtuves klasikas cienītāji.

Šī ir īpaša vieta atpūtai no ikdienas rūpēm un steigas – varbūt pat viena no labākajām Jelgavā, kur izteikt bildinājumu savam mīļotajam cilvēkam! La Tour de Marie noteikti būs piemērota vieta arī biznesa pusdienu rīkošanai, uzņemot pie sevis ārzemju viesus vai darījumu partnerus. Izsmalcinātas kāzas mūsu restorānā – Jelgavas apmeklētākajā tūrisma objektā, kur vēsture satiekas ar mūsdienām!

Šefpavārs Bruno Chaperon un La tour de Marie komanda gaidīs Jūs, lai sniegtu neaizmirstamu garšas piedzīvojumu, piedāvājot izbaudīt lieliskākās Francijas kulinārijas nianses.